Siūlome platų dėvėtų drabužių asortimentą urmu didmeninėmis kainomis!

Dėvėtų drabužių rinkoje mes dirbame jau 15 metų. Tiekiame originalą iš įvairių šalių, rūšiuotą Lux, Extra ir Crem kategorijos produkciją, o taip pat pagal pozicijas ir miksuose. Per šį laiką sukaupėme didelę produkcijos iš Vakarų ir Šiaurės Europos tiekimo patirtį.

eurosecond.eu logotipas
iškirtinumas

Kuo mes išskirtiniai devėtų drabužių rinkoje?

01.
Kokybiškos prekės

Mūsų didmeninės prekybos asortimentas apima tik kokybiškas prekes. Siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai gautų aukštos kokybės drabužius, nepriklausomai nuo to, ar jie yra nauji ar dėvėti.

02.
Daugiametė patirtis

Mes turime daugiametę patirtį didmeninės prekybos naujais drabužiais, dėvėtais drabužiais ir avalyne srityje. Galite pasitikėti mūsų žiniomis ir profesionalumu šioje verslo srityje.

03.
Platus devėtų rūbų asortimentas

Mūsų didmeninėje prekyboje rasite didelį prekių pasirinkimą – nuo drabužių iki patalynės. Tai suteikia galimybę pasirinkti pagal savo klientų skonį ir pageidavimus, atitinkančius įvairius stilius ir poreikius.

04.
Patarimai verslui

Mes ne tik prekiaujame drabužiai, bet ir teikiame patarimus verslui. Jei planuojate pradėti ar plėsti savo didmeninės prekybos veiklą, galite pasitikėti mūsų žiniomis ir gauti naudingus patarimus.

05.
Paslaugų gerinimas

Pasirinkdami mus, galite tikėtis ilgametės patirties, kokybiškų prekių, verslo patarimų ir profesionalumo didmeninės prekybos srityje. Mes siekiame pritraukti ir išlaikyti klientų pasitikėjimą, todėl stengiamės nuolat gerinti savo paslaugas ir atitikti jūsų lūkesčius.

06.
Aukšti standartai

Mūsų tikslas yra užmegzti ilgalaikius santykius su klientais. Teikiame aukštos kokybės paslaugas, laikomės aukštų standartų ir visada siekiame patenkinti savo klientų poreikius. Mūsų klientų pasitikėjimas ir patikimumas yra mūsų prioritetas.

prekiaujame žinomais prekiniAIS ŽENKLAIS
H&M
ADIDAS
Levis
nike
gucci
zara
puma
reebok
paveikslėlis vyras laiko rūbu pakaba

Asortimentas

Mūsų didmeninėje prekyboje rasite didelį prekių pasirinkimą – nuo drabužių iki patalynės.

mūsų tikslai

Stengiamės, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi, sėkmingai prekiautų mūsų prekėmis ir toliau plėtotų savo veiklą.

 

Aktyviai bendraujame su prekių tiekėjais, analizuojame pasiūlą, domimės mados tendencijomis, ieškome naujų rinkų ir pardavimo galimybių. Tobuliname gamybos, logistikos ir kitus procesus įmonėje, dalinamės informacija. Pardavimo grandies vadybininkai daugiau bendrauja su klientais, sistemingai informuoja juos apie naujas prekių devėtų drabužių siuntas, kartu sprendžia problemas, padeda surasti jų regionams tinkamiausias prekių pozicijas.

Stengiamės, kad mūsų klientai būtų patenkinti ir laimingi, sėkmingai prekiautų mūsų prekėmis ir toliau plėtotų savo veiklą. Nuolat pildome sandėlius devėtais bei naujais rūbais bei patalyne. Taikome pardavimų skatinimo priemones. Motyvuojame lojalius klientus, atsidavusiai dirbame dėl jų sėkmės, dėl jų verslo stabilaus augimo.

 

Ieškote Dėvėtų rūbų urmu?

Mes galime Jums padėti!

 
 

Mus rasite:

Didmeninės prekybos sandėlis, dėvėti drabužiai iš Europos.
Oršos g. 7, Vilnius, Lietuva

Pirkinių krepšelis